Tüm Kan GönüllülerİNİ TANIYALIM

23 Şubat 2008 tarihinden bu yana hiçbir yarar gözetmeksizin insanımıza hizmet ediyoruz. Amacımız; İHTİYACI OLANA KAN BULMAKTIR. Üyemiz olup olmadığına bakmaksızın; bizi telefonla arayan kişilerin KAN İHTİYAÇLARINI ayrım yapmadan site, sayfa ve bağlantıda yazılı ilgili gruplarımızda duyuruyoruz..https://www.facebook.com/note.php?note_id=474597059259945

Duyurularımız Radyo ve Televizyonlarda yapılan kan duyuruları kadar yasaldır.Üyelerimize ve ilgilenenlere doğru bilgi verebilmek amacıyla sesli olarak aranmak istiyoruz. Telefonla SESLİ OLARAK aramadığınız sürece Twitter ve Facebook' tan gönderdiğiniz, sayfa ve gruplara bıraktığınız, cep telefonumuza gönderdiğiniz, kan mesajlarınızı yayınlamamız konusunda ısrarlı olmayınız.

Neden Telefonla Aranmak İstiyoruz
https://www.facebook.com/note.php?note_id=476339572419027

Bağlantıda size yardıma hazır yöneticilerimizin telefon numaralarını bulacaksınız. Kan ihtiyacınız olduğunda bu kişilerden sadece birini telefonla sesli olarak arayınız. https://www.facebook.com/note.php?note_id=474633212589663

Bizler kan ihtiyacı olan ve kan verecek kişileri tanımayız. Kan ihtiyacı için ararken referans göstermenize de gerek yok. Kişilerin kan ihtiyacını karşılama konusunda makam mevki farkına dikkat etmiyoruz. Kişilerin etnik kökeni, siyasi ve dini inancı, taraftarı olduğu futbol takımı bizi ilgilendirmiyor. Kan ihtiyacı olan kişi, sayfa, site ve gruplarımıza da katılmak zorunda da değil. Lütfen; bizim adımıza size yardım etmek isteyenlere aldanmayınız.

Gruplarımızda lütfen; DOĞRULUĞUNU BİLMEDİĞİNİZ kan isteklerini PAYLAŞMAYINIZ. Gruplarımıza katılan tüm üyelerimizin KAN GÖNÜLLÜSÜ olduğunu umuyor ve ona göre davranıyoruz. Çeşitli sebeplerle kan veremeyebilirsiniz. Bu durumda da gönderdiğimiz kan mesajlarını gruplarınızda veya profilinizde paylaşabilirsiniz.

Kan Gönüllüsü Kimdir
https://www.facebook.com/note.php?note_id=475257589193892