Neden TELEFONLA ARANMAK İSTİYORUZ

Amacımız; İHTİYACI OLANA KAN BULMAKTIR. Üyemiz olup olmadığına bakmaksızın; bizi telefonla arayan kişilerin KAN İHTİYAÇLARINI ayrım yapmadan ve hiçbir yarar gözetmeksizin sosyal medyada duyuruyoruz.

Duyurmamızı istediğiniz mesajdaki bilgileri yayma hakkınız var mı? Aslı olmayan kan istekleri duyurulduğu, kan ihtiyacı dışında reklâm ve gereksiz paylaşımlar yapıldığı için gruplarımızın duvarını kapattık. Telefonla SESLİ OLARAK aramadığınız sürece Twitter ve Facebook' tan gönderdiğiniz; Kan mesajlarınızı yayınlamamız konusunda ısrarlı olmayınız. Duyurmamızı istediğiniz mesaj sizin hastanızla ilgili olabilir. Aslını araştırmadan, başka bir gruptan alıp buraya kopyalamış olabilirsiniz. Duvara yapıştırılmış bir ilânda da yazıyor olabilir.

Bir arkadaşınız size göndermiş olabilir. Gerçeği bilmemiz mümkün değildir. Kana ihtiyaç kalmamış veya kan aranan kişi hayatını kaybetmiş de olabilir. Biz herzaman hazırız. Mümkünse de ARACISIZ yardımcı olmak istiyoruz. Lütfen bu konuda bizimle TARTIŞMAYINIZ.

Bu nedenlerle telefonla sesli olarak aranmak istiyoruz. Kan ihtiyacı olduğunda, hastanın refakatçisinin bağlantıdaki kişilerden sadece birini ararsa;

Elimizden geleni yaparız.
https://www.facebook.com/note.php?note_id=474633212589663

Bu işi tekelimize almadık. "Sizin yaptığınız işi ben de yaparım" diyorsanız. PC başında geçirecek zamanınız çoksa, Sosyal Medya konusunda deneyim sahibiyseniz ve bizimle birlikte gruplarımızda sorumluluk almak istiyorsanız lütfen; bağlantıyı tıklayarak Grubumuza katılmak için başvurunuz. https://www.facebook.com/home.php?sk=group_162990090434362