Paylaşmış olduğunuz kan duyurusu zamanında doğruydu

Paylaşmış olduğunuz kan duyurusu zamanında doğruydu. Bu gün için geçersizdir. Bu mesajı paylaşan kişilerin aslını öğrenmeden paylaşmaları nedeniyle, sosyal medyada sürekli olarak paylaşılmaktadır. Siz, bu mesaj için paylaşma dışında ne yaptınız?

Paylaşımınız veya YORUMLARINIZIN hastaya bir yararı oldu mu? Bu tür paylaşımlar, yarar yerine zarar vermektedir. "Birçok gruba ve sayfaya üyeyim. Oralarda gördüğüm kan isteklerini paylaşmak istiyorum" diyorsanız lütfen; önerilerimizi uygulayınız. Bu isteği paylaşmadan önce, mesajda verilen numarayı arayınız.

Hasta için hâlâ kan ihtiyacı varsa; hastanın durumunu yakından takip eden birisinin Grup Yöneticilerimizden sadece birini, telefonla aramasını söyleyin. Hasta hayatını kaybetmiş veya kan ihtiyacı kalmamış olabilir. Biz her zaman hazırız. Mümkünse de ARACISIZ yardımcı olmak istiyoruz. Kan ihtiyacınız olduğunda telefonla sesli olarak arayınız.

Sizin için elimizden geleni yaparız. Lütfen ayrıntı için bağlantıyı tıklayınız.
https://www.facebook.com/note.php?note_id=474633212589663

Telefon, Twitter ve Facebook'tan MESAJ GÖNDEREREK zaman kaybetmeyiniz. Hasta adına profilimize not bırakmayınız. LÜTFEN ASLINI BİLMEDİĞİNİZ DUYURULARI PAYLAŞMAYINIZ. İyilik yapayım derken birilerini üzebilirsiniz...

Tüm duyurularımızı https://www.facebook.com/Kangonulluleri sayfamızdan paylaşabilirsiniz.

Başka Gruplarda Gördüğüm Mesajları Paylaşmak İstiyorum Diyorsanız https://www.facebook.com/note.php?note_id=210619052324415

İhtiyaç halinde yaşadığım yerde kan verebilirim diyorsanız lütfen: Bağlantıdaki gruplarımızdan durumunuza uyana katılınız.
https://www.facebook.com/note.php?note_id=474597059259945

Tüm Kan Gönüllüleri Sözlüğü
https://www.facebook.com/groups/kan.ariyoruz/doc/479990005374052/

Grup Ve Duvarlarımız Neden Kapalı
https://www.facebook.com/note.php?note_id=518778068175177