BİZİ TANIMADAN ELEŞTİRENLER

Size veya bir yakınınıza kan gerektiğinde; BİZDEN, sadece bir kişiyi aramanız yeterlidir.

Lütfen bağlantıyı tıklayınız.
https://www.facebook.com/note.php?note_id=474633212589663

Amacımız; İHTİYACI OLANA KAN BULMAKTIR. Bizi telefonla arayan kişilerin KAN İHTİYAÇLARINI, hiçbir ayırım yapmadan ve karşılık beklemeden, gruplarımızda duyuruyoruz. ( Gizli saklı bir işimiz yoktur. Yaptığımız çalışma 70.000'den fazla üyemiz tarafından izlenmektedir. )

Bize iletilen kan isteklerini düzenleyerek sayfa ve gruplardan ilgili olanlara göndeririz.

https://www.facebook.com/note.php?note_id=474597059259945

Kan vermek için gereken şartlara sahip olan üyemiz, Hastanın adını söyleyerek kanını verir. Bizler, kan veren ve kan verilen kişiyi tanımayız. Kişinin kan ihtiyacını karşılamak için sonuna kadar uğraşırız. Gerektiğinde kan verecek kişileri telefonla arayarak kan bulma işini hızlandırırız.

13.12.2012 09:57 tarihi itibariyle 45 ilde, 313 ayrı merkezde verilmek üzere, bizi telefonla arayan 5945 kişi için duyuru yaptık.4694 kişi için kan temin ettik. Gruplarımız tamamen; İHTİYACI OLANA KAN BULMA amacına hizmet etmektedir.

-Bu işten bizim nasıl bir çıkarımız olabilir?

-Bu işler için bir yetki mi gerekiyor?

Size kan lâzım olduğunda aramak için bir yerden izin mi alacaksınız? Sizin gibi düşünenler; Cennet' e yolunuz düşse, orada da eleştirecek bir şey bulursunuz.

Bizi anlamadan eleştirenler, bu konuyu lütfen; Sağlıklı düşünen biri ile ayrıca değerlendiriniz. Tartışma ortamına girecek kadar zamanımız yok. Lütfen cevap vermeyiniz.

ASLINIBİLMEDİĞİNİZ KAN DUYURULARINI PAYLAŞMAYINIZ.